Kontakt

Instytut Badań Regionalnych Biblioteki Śląskiej

ul. Ligonia 7
40-036 Katowice
NIP: 954-19-14-963
Godziny pracy: poniedziałek–piątek: 7.00–15.00

Pokaż Instytut Badań Regionalnych BŚ na większej mapie

Z-ca Dyrektora Biblioteki Śląskiej ds. Instytutu Badań Regionalnych
Prof. zw. dr hab. Ryszard Kaczmarek
e-mail: Ryszard.Kaczmarek@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 25 14 221 wew. 303

Sekretariat (pokój nr 116)
Michał Garbacz
e-mail: Michal.Garbacz@bs.katowice.pl
tel. (+48) 32 251 98 51 wew. 305

Asystent (pokój nr 117)
Beniamin Czapla
e-mail: Anna.Kubica@bs.katowice.pl
tel. (+48) 32 251 98 51 wew. 304

Asystentka (pokój nr 117)
Anna Kubica
e-mail: Beniamin.Czapla@bs.katowice.pl
tel. (+48) 32 251 98 51 wew. 304

Asystentka (pokój nr 117)           
Julia Rott-Urbańska
e-mail: Julia.Rott-Urbanska@bs.katowice.pl
tel. (+48) 32 251 98 51 wew. 304

Asystent (pokój nr 104)
dr Krystian Węgrzynek
e-mail: Krystian.Wegrzynek@bs.katowice.pl
tel. (+48) 32 251 98 51 wew. 305